تبلیغات
مردان خدا - داعش: با اسرائیل نخواهیم جنگید+عکس
 
 


<-BlogDescription->

داعش: با اسرائیل نخواهیم جنگید+عکس
(بسم الله الرحمن الرحیم)

گروه تکفیری و تروریستی داعش اعلام کرد هیچ کاری با رژیم صهیونیستی ندارد و با آن نخواهد جنگید.

 

پایگاه خبری اسرائیلی «i24» اعلام کرد که گروه تکفیری داعش اعلام کرده است که با «اسرائیل» یا یهودیان نخواهد جنگید و دلیل آن را نیز این‌چنین اعلام کرده که در قرآن هیچ دستوری برای مبارزه با آنان ذکر نشده است.

این گروه تروریستی در پاسخ به سوال یکی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی که چرا داعش با عراقی‌ها و سوری‌ها می‌جنگد اما با اسرائیل کاری ندارد، نوشت: پاسخ اصلی در قران کریم است. در جایی خداوند متعال از دشمن نزدیک که منافقان هستند سخن می‌گوید و این در اغلب آیات قران دیده می‌شود زیرا خطرناک‌تر از کافران اصلی هستند... پاسخ این سوال نیز نزد ابی‌بکر صدیق است که جنگ با مرتدان را بر فتح بیت‌المقدس که پس از او به دست «عمر بن خطاب» انجام شد، ترجیح داد.

 

 

این گروه تکفیری در حالی مدعی تبعیت از قوانین اسلام و قرآن است که بسیاری از اقدامات آن مانند حمله به مردم، بمب‌گذاری، ذبح گروگانها با اصول اولیه انسانی و اسلامی در تعارض است. حتی این ادعاها با کشتار علمای سنی موصل، آتش زدن مساجد سنی‌ها، تخریب قبور شخصیت‌های تاریخ اهل سنت از جمله نوه عمر بن خطاب در عراق، تجاوز به حقوق مسیحیان، به صلیب کشیدن آن و تجاوز به زنان آنها و تلاش برای به راه انداختن اختلاف مذهبی در تضاد کامل است.

گروهک داعش در ادامه افزود: پاسخ نزد صلاح الدین ایوبی و نور الدین زنکی است که قبل در مصر و شام قبل از اینکه به سوی قدس حرکت کنند با شیعیان جنگیدند و صلاح الدین قبل از اینکه به قدس برسد 50 جنگ داشت.

بر اساس این گزارش داعش تاکید کرده است که «قدس را آزاد نمی‌کنیم تا اینکه از این بت‌های آل نفت و همه عناصر آن که دست‌نشانده استعمار هستند و بر جهان اسلام حکومت می‌کنند، خلاص شویم».

تاکنون بسیاری از نخبگان و اندیشمندان اسلامی این سوال را مطرح کرده‌اند که گروهک‌های مسلحی که ادعای جهاد در سوریه و عراق دارند، چرا به کمک مردم فلسطین نمی‌روند و حاضر نیستند با رژیم صهیونیستی مبارزه کنند.::
:: مرتبط با: دشمن شناسی ,
:: برچسب‌ها: داعش , داعش: با اسرائیل نخواهیم جنگید ,
نویسنده : عبدالله محسنی فر
تاریخ : پنجشنبه 19 تیر 1393